O nas

Witamy w Klubie Dzieciecym
Sprytne Misie!

Jesteśmy wyjątkowym Klubem Dziecięcym prowadzonym przez 2 wlascicielki które są  również wychowawcami w klubiku i bardzo dokładnie znają potrzeby swoich podopiecznych .Posiadamy bogatą ofertę programowa obfitą w zajęcia, które mają na celu rozwój Dziecka. Do Klubu uczęszczają dzieci do 3 roku życia (lub w przypadku, gdy niemożliwe lub utrudnione jest objęcie dziecka wychowaniem przedszkolnym – 4 rok życia).

Nasza placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Znajdujemy się w Gdańsku Strzyża vis-a-vis zajezdni tramwajowej. Klub dziecięcy jest obiektem zamkniętym i monitorowanym. Do dyspozycji Waszych pociech będzie mały ogródek przed placówką, z tyłu budynku ogrodzony plac zabaw oraz niedaleko znajdujący się duży plac zabaw w „Okazie”.

chlopczyk
kids.png

Misja

Misją naszego klubu jest stworzenie miejsca, w którym Wasze dzieci będą czuły się bezpiecznie, będą kochane, wysłuchiwane i zrozumiane. Pragniemy stworzyć atmosferę domowego ogniska i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie. Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają swój największy skarb w jak najlepszych rękach pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, którzy całe serce wkładają w pracę z dziećmi.

Nauka tolerancji, miłości i zrozumienia do drugiego człowieka, rozwijanie własnych indywidualnych potrzeb, pasji i zainteresowań Waszych pociech będą stanowić główne i największe wyzwanie dla naszej młodej, kreatywnej, świetnie wykształconej kadry pedagogicznej.

Liczne rekomendacje

Współpracujemy ściśle z rodzicami, aby wspólnie zapewnić dziecku, to co najlepsze, na każdym etapie rozwoju.

Cieszymy się sympatią i pozytywną opinią rodziców:
http://www.trojmiasto.pl/Sprytne-Misie-o36796.html

Zajęcia edukacyjne  w ramach czesnego:

  1. Zajęcia plastyczne i techniczne
  2. Zajęcia edukacyjne z wychowawcami
  3. Język angielski
  4. Zajęcia rytmiczne 1 raz w tygodniu
  5. Zajęcia kulinarne  1 raz w miesiącu
  6. Zajęcia  sensoryczne
  7. Zajęcia taneczne

Czekamy na Twoją Pociechę – Sprytne Misie!

little-girl.png